SEXY BULL Gdańsk

wpis w: Przepisy | 0

Damy pija prosecco, ale prawdziwe arystokratki zagryzają go wielkim,soczystym burgerem oblanym serem. Uwierzcie mi wiem co mówię-jestem kobietą, w której żyłach płynie błękitna krew ( nikt nigdy nie mówił, że kolor krwi nie może wynikać z nadmiaru blue chardonnay).

ACHTUNG, ACHTUNG o to ON „SEXY” (25PLN) czyli burger z soczystą wołowiną, podwójnym bekonem, krążkami cebulowymi, rukolą,pomidorem i sałatą lodową, a to wszystko oblane autorskim sosem serowym (nie kłamcie,że na sam widok ślinianki nie zaczęły Wam pracować🙂). Jeśli raz spróbujecie połączenia tego ogromnego i niepokornego burgera z delikatnym prosecco zakochacie się z miejsca, a on Was nie zawiedzie w postaci dodatkowych kilogramów- wiecie dlaczego? BO ŁOBUZ KOCHA NAJBARDZIEJ! (ćwiczę żarcik
w Nowym Roku-wyszło?😅). Więc jeśli chcecie kogoś w sobie rozkochać albo przeprosić,że ktoś Was w sobie rozkochał idźcie i jedzcie z tego wszyscy, ale uno momento zacznijmy od początku co, gdzie, jak, dlaczego..

Restauracja SEXY BULL mieści się w Słonym Spichlerzu czyli stosunkowo świeżym miejscu na kulinarnej mapie Gdańska. Można go delikatnie porównać do warszawskich Koszyków czy też krakowskiego Tytano w rozumieniu jednej wspólnej przestrzeni do jedzenia. Miejsce to łączy w sobie kilka gastronomicznych konceptów znajdujące się w świetnej lokalizacji (na Wyspie Spichrzów) z widokiem na Motławe. Wracając do naszego króla odcinka-powiem szczerze, że nie spodziewałam się tak jakościowego jedzenia. Sądziłam, że będzie to przerost formy (czyt.reklamy) nad treścią, a o dziwo pozytywnie się zaskoczyłam. Pomijając resztę składników, którym nie można nic zarzucić główny produkt czyli mięso było zrobione,ale i przyprawione idealnie co rzadko się spotyka w miejscach tak zatłoczonych jak Słony Spichlerz.
Śmiało mogę przyznać, że SEXY wskakuje na listę najlepszych burgerów jakie jadłam i pierwszym, któremu nie dałam rady w całości😉 (oczywiście jeśli chodzi o prosecco podołałam bez najmniejszego problemu- wspominałam już chyba coś o swoich szlacheckich możliwościach? 💁‍♀

Kilka suchych faktów: SEXY Burger to jedna z 10 dostępnych kanapek ze standardowej oferty,a do tego dochodzi często burger specjalny z limitowanej edycji więc jest w czym wybierać. Bułki wypiekane są na miejscu, a mięso specjalnie wybierane i doprawiane przez kucharzy.
Właścicielem „Sexy Bull” jest człowiek odpowiedzialny za tak kultowe miejsce jak steak house „Whisky in the Jar” znajdujący się aż w 3 lokalizacjach w Polsce co już powinno dawać nam gwarancję zjedzenia wołowiny wysokiej jakości.
Podsumowując serdecznie Was zapraszam do tego miejsca jeśli tylko będziecie w Gdańsku bo najzwyczajniej w świecie warto spróbować tych skurczybyków 😉, a może nawet pokusicie się o romans prosecco z Sexy burgerem🙂 🥂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.